Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
The point u(4,-1) is reflected over the x axis
2.1.1 723+586Rounding off the numbers to the nearest 100
WILL GIVE BRAINLIEST IF ANSWERED FAST!!!
True or False: Coastal Tribes such as the Makah, hunted sea mammals. * 1 point True False Which statement best describes how Native Americans provided food for
The human heart is approximately the size of ________. 1) a golf ball. 2) an adult's fist. 3) a chestnut. 4) a grapefruit.
A rectangle has a perimeter represented by the expression 6w+7, where is the width of the rectangle? Which statement best describes this rectangle? The express
definition of populism
WILL GIVE BRAINLIEST IF ANSWERED FAST!!!
just explain how it's not 7 please
Which expression is equivalent to (ab8)4?