mgo33574 mgo33574
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

$4.00+2.00=
answer this

Respuesta :

onecrazygoober
onecrazygoober onecrazygoober
  • 02-03-2021

Answer:

42 i think?

Step-by-step explanation:

Answer Link
26ishaqangela
26ishaqangela 26ishaqangela
  • 02-03-2021

Answer:

the Answer is $6.00

Step-by-step explanation:

Because 4+2 =6

Answer Link

Otras preguntas

Tareq pays $22.10 for 2.6 pounds of salmon. What is the price per pound of the salmon
Determine whether the conditional and its converse are both true. If both are true, combine them as a biconditional. If either is false, provide a counterexampl
Fluorine, f, forms a binary ionic compound with lithium, li. what is the name of this compound
what are the physical features of the egyptians
napisz co dla człowieka jest konieczne do życia pomocy zadanie z Religi
when was sean penn born?
Circle the equation with roots 4 and -8
what is 5 ones and 8 tenths equal
what is eating disorder?
a microphone, a track ball, and speakers are all examples of ____. hardware software