gcschmidt59
gcschmidt59
04-02-2021
Mathematics
contestada
please help! (URGENT)
Respuesta :
Аноним
Аноним
04-02-2021
Answer:
x=8
Step-by-step explanation:
you gotta trust me bro its 8
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 69+ )
Otras preguntas
The price of bananas is $6.50 for 5 pounds. What is the price as a unit rate? $6.50/1lb $1.30/1lb $1/30/3lb $1.05/1lb
Servers and high-end workstations commonly use _______ memory, which is specialized memory as it has additional circuitry to manage large amounts of ram.
Would speaker would it be
What is the slope of the line below
explain how US involvement in the Spanish American war represented a shift from isolationism to intervention
Find the area under the standard normal curve between z = −2.57 and z = 1.27. Round your answer to four decimal places, if necessary.
Is the square root of 113 rational or irrational?
Discuss the role of the expanded functions dental assistant in making a provisional coverage
A speedboat moving at 31.0 m/s approaches a no-wake buoy marker 100 m ahead. the pilot slows the boat with a constant acceleration of −4.00 m/s2 by reducing the
What does a botanophile love