isabellarivas7
isabellarivas7 isabellarivas7
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

Plsss helppp i rlly need help with this math!!!

Plsss helppp i rlly need help with this math class=
Plsss helppp i rlly need help with this math class=

Respuesta :

natt280 natt280
  • 01-12-2020
14. 11.2 13. 150 hope this helps
Answer Link
ortegaschreierc
ortegaschreierc ortegaschreierc
  • 01-12-2020

Answer:

13.150

14. 11.2

Step-by-step explanation:

Have a good day :)

Answer Link

Otras preguntas

Find the area of the shaded part. Rectangle CDEF has an area of 24^2.
Help again nnnnnnnnn
If 12 apples cost $10.20 how much does one apple cost?
MATH HELP PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! What is m∠M ?
Frank is a LockSmith who owns his own business. He buys a case of 144 bulk Brass Padlocks for $244.97. He sells Each lock for $5.50. 1: How much does each lock
1. Which hominids lived side by side with prehistoric humans?
Which function equation is represented by the graph? ​ f(x)=5(53)x ​ ​ f(x)=5(52)x ​ f(x)=5(25)x ​ f(x)=5(35)x ​
In the 1950s, what became the primary force in american life for conveying information?
What is the difference between Joyce and Hunter? Please tell me the page of your evidence and this is the book Treasure island. It is in chapter 17
How do you maximize magnification, in a simple magnifier and in a microscope?